KORUPCIJOS PREVENCIJA: KĄ TURI ŽINOTI PACIENTAS

Korupcijos pasireiškimo tikimybė VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centre:

Gerb. pacientai,

VšĮ Švenčionių rajono PSPC vykdo apklausą, siekdamas nustatyti korupcinio pobūdžio apraiškas ir atsižvelgiant į apklausos atsakymus, spręsti pastebėtas problemas. Anketa yra anoniminė. Būsime dėkingi už Jūsų atsakymus.

Korupcijos pasireiškimo tikimybės anketa

ANONIMINIS atsiliepimas apie PSPC darbuotojus (-ą)


VšĮ Švenčionių rajono PSPC siekia, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų jokių korupcijos apraiškų. Įstaiga kviečia visus gyventojus dėl LR baudžiamajame kodekse nustatytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų pranešti apie tai:

  • Raštu, adresu Strūnaičio g. 3, Švenčionys, LT-18127, Švenčionių r.
  • Elektroniniu paštu

    korupcija@svencionyspspc.lt

  • Susisiekti asmeniškai su paskirtu atsakingu asmeniu už įstaigos korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą – Edita Urbanienė, darbo dienomis tel. +387 33483 arba Švenčionėlių poliklinikoje 205 kab. (adresu Švenčionių g. ½, Švenčionėliai).


LR baudžiamajame kodekse nustatytos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos: kyšininkavimas (225 str.), prekyba poveikiu (226 str.), papirkimas (227 str.), piktnaudžiavimas tarnyba (228 str.), tarnybos pareigų neatlikimas (229 str.) ir kitos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veiklos, kai tokių veiklų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą.

Kreipiantis raštu nurodyti:

Vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti); įstaigos darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas; skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, aplinkybes ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas aplinkybes.

Atsakomybė už korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas Lietuvoje vykdo:

  • LR Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT): visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (85) 266 3333 arba el. paštu pranesk@stt.lt
  • LR Sveikatos apsaugos ministerija: nemokamu informavimo telefonu 8 800 66 004 arba el. paštu korupcija@sam.lt


VšĮ Švenčionių rajono PSPC atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo
padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.


VšĮ Švenčionių rajono PSPC korupcijos prevencijos programa

VšĮ Švenčionių rajono PSPC korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2020-2024 m. priemonių planas

Darbuotojų, susidūrusių su korupcija elgesio taisyklės

Elgesio kodeksas

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą